Sosyal İmkanlar

Merkez Çelik, çalışanlarına sunduğu sosyal imkanlar ile hem çalışanların aidiyet duygusu kazanmalarını hem de kazandıklarını çalışanlarına sosyal imkanlar sunarak da paylaşmayı amaçlamaktadır.

Hizmet

Öğle yemeği, şirket bünyesindeki restoran da çalışanlarımıza sunulmaktadır. Personelimizin ulaşımı servis araçlarıyla sağlanmaktadır.

Sosyal Tesisler

Futbol sahası, voleybol sahası, basketbol sahası, tenis kortu, kondisyon salonu, soyunma odaları ile Merkez Çelik A.Ş. çalışanlarının mola zamanlarını değerlendirebilmeleri, iş çıkışlarında birlikte vakit geçirebilmeleri için imkanlar sağlamaktadır. Çalışanlarımız istedikleri her an sosyal tesislerden yararlanabilmektedir.

Kütüphane

Kütüphanemizde, çalışanlarımızın kişisel gelişimine katkı sağlamak amacıyla mesleki, sosyal ve kültürel yayınlar yer almaktadır. Çalışanlarımız kütüphane kullanım kurallarına göre kitap ödünç alabilmektedirler.

Eğitim Yardımı

Çalışanlarımızın okula giden çocuklarına Merkez Çelik A. Ş tarafından eğitim süreci boyunca burs imkanı sağlanır.

Sünnet Şöleni

Çalışanlarımızın çocukları için Sünnet Şöleni yapılır ve anlaşmalı hastanelerde sağlıklı bir şekilde çocukların sünnet olması sağlanır. Ayrıca sünnet olan çocuklara hediyeler verilir ve para yardımı yapılır.

Teknik Destek

Çalışanlarımıza pozisyona ve yapılan işin özelliğine göre cep telefonu ve dizüstü bilgisayar sağlanmaktadır.